Ostaa HV209FG-G BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 40 V ~ 200 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | ±10 V ~ 220 V |
| Vaihtokytkentä: | SPDT |
| Toimittaja Device Package: | 48-LQFP (7x7) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 48-LQFP |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 38 Ohm |
| Kanavien lukumäärä: | 12 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 2:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | HV209FG-G |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Ultrasound Switch IC 12 Channel 48-LQFP (7x7) |
| Kuvaus: | IC 12CH ANALOG SWITCH 200V 48LQF |
| Sovellukset: | Ultrasound |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |