Ostaa HV861K7-G BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.5 V ~ 4.5 V |
|---|---|
| Tyyppi: | EL Lamp Driver |
| Toimittaja Device Package: | 16-QFN (3x3) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | HV861K7-G |
| Taajuus: | 40kHz ~ 200kHz |
| himmennys: | Yes |
| Kuvaus: | IC LED DRIVER DIMMABLE 16WQFN |
| Nykyinen - Supply: | 25mA |
| Nykyinen - Lähdön lähde / Sink: | - |
| Email: | [email protected] |