Ostaa HVB-1/2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 2500V (2.5kV) |
| Koko / Dimension: | 0.410" Dia x 4.496" L (10.41mm x 114.20mm) |
| Sarja: | HV |
| Vasteaika: | Fast |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cartridge, Non-Standard |
| Muut nimet: | HVB-1-2 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Holder |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | HVB-1/2 |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| ominaisuudet: | - |
| Kuvaus: | FUSE CARTRIDGE 500MA 2.5KVAC |
| Nykyinen arvostelu: | 500mA |
| luokka: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | - |
| Hyväksynnät: | - |
| Sovellukset: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |