Ostaa HVR6800009103JAC00 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±5% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±200ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | Axial |
| Koko / Dimension: | 0.205" Dia x 0.657" L (5.20mm x 16.70mm) |
| Sarja: | HVR68 |
| Resistance (ohmia): | 910k |
| Virta (wattia): | 1W |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | HVR6800009103JAC00 |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 910k Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety Metal Film |
| Kuvaus: | RES 910K OHM 1W 5% AXIAL |