Ostaa IA82527PLC44AR2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 44-PLCC |
| Standardit: | CAN 2.0 |
| Sarja: | - |
| protokolla: | CAN |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 44-LCC (J-Lead) |
| Muut nimet: | 1108-1023 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | IA82527PLC44AR2 |
| liitäntä: | Bus |
| toiminto: | Controller |
| Laajennettu kuvaus: | CAN Controller CAN 2.0 Bus Interface 44-PLCC |
| Kuvaus: | IC CAN CTRLR 44-PLCC |
| Nykyinen - Supply: | 3mA |
| Email: | [email protected] |