Ostaa INA300AQDGSRQ1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Input: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 10-VSSOP |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q100 |
| Mittausmenetelmä: | High/Low-Side |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 10-VFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Muut nimet: | 296-44721-2 INA300AQDGSRQ1-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | INA300AQDGSRQ1 |
| toiminto: | Current Sense |
| Laajennettu kuvaus: | Current Sense Regulator High/Low-Side 10-VSSOP |
| Kuvaus: | IC COMPARATOR BIDIR 10VSSOP |
| Nykyinen - Tuotos: | - |
| tarkkuus: | - |
| Email: | [email protected] |