Ostaa IPB50R140CP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 3.5V @ 930µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | PG-TO263-3-2 |
| Sarja: | CoolMOS™ |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 140 mOhm @ 14A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 192W (Tc) |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Muut nimet: | IPB50R140CPDKR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | IPB50R140CP |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 2540pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 64nC @ 10V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 550V 23A (Tc) 192W (Tc) Surface Mount PG-TO263-3-2 |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 550V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 550V 23A TO-263 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 23A (Tc) |
| Email: | [email protected] |