Ostaa ISC1210SY1R0K BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | 1210 |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | ISC-1210 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 30 @ 7.96MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Powdered Iron |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ISC1210SY1R0K |
| induktanssi: | 1µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.095" (2.41mm) |
| Taajuus - Testi: | 7.96MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 120MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 1µH Shielded Wirewound Inductor 400mA 600 mOhm Max 1210 (3225 Metric) |
| Kuvaus: | FIXED IND 1UH 400MA 600 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 600 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 400mA |