Ostaa ISC1812EB102J BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Toimittaja Device Package: | 1812 |
| Koko / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | ISC-1812 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 30 @ 252kHz |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ISC1812EB102J |
| induktanssi: | 1mH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.134" (3.40mm) |
| Taajuus - Testi: | 252kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 2MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 1mH Shielded Wirewound Inductor 66mA 16 Ohm Max 1812 (4532 Metric) |
| Kuvaus: | FIXED IND 1MH 66MA 16 OHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 16 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 66mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |