Ostaa ISL28118MUZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 3 V ~ 40 V, -1.2 V/+1.8 V ~ ±20 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 25µV |
| Toimittaja Device Package: | 8-MSOP |
| Muutosnopeus: | 1.2 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | ISL28118MUZ |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 4MHz |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-MSOP |
| Kuvaus: | IC OPAMP GP 4MHZ RRO 8MSOP |
| Nykyinen - Supply: | 850µA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 28mA |
| Nykyinen - Input Bias: | 230nA |
| vahvistin Tyyppi: | General Purpose |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |