Ostaa ISL28217FRTZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 40 V, ±2.25 V ~ 20 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 10µV |
| Toimittaja Device Package: | 8-TDFN (3x3) |
| Muutosnopeus: | 0.5 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-WDFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | - |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ISL28217FRTZ |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 1.5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-TDFN (3x3) |
| Kuvaus: | IC OPAMP GP 1.5MHZ 8TDFN |
| Nykyinen - Supply: | 440µA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 43mA |
| Nykyinen - Input Bias: | 80pA |
| vahvistin Tyyppi: | General Purpose |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |