Ostaa ISL28488FVZ-T7 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 2.4 V ~ 5.5 V, ±1.2 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 50µV |
| Toimittaja Device Package: | 14-TSSOP |
| Muutosnopeus: | 0.14 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Circuits: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 29 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ISL28488FVZ-T7 |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 300kHz |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-TSSOP |
| Kuvaus: | IC OPAMP GP 300KHZ RRO 14TSSOP |
| Nykyinen - Supply: | 240µA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 31mA |
| Nykyinen - Input Bias: | 10pA |
| vahvistin Tyyppi: | General Purpose |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |