Ostaa ISL3280EFHZ-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Receiver |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-5 |
| Sarja: | - |
| Vastaanottimen hystereesi: | 15mV |
| protokolla: | RS422, RS485 |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | SC-74A, SOT-753 |
| Muut nimet: | ISL3280EFHZ-TDKR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet: | 0/1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | ISL3280EFHZ-T |
| Laajennettu kuvaus: | 0/1 Receiver RS422, RS485 SOT-23-5 |
| duplex: | - |
| Kuvaus: | IC RCVR ESD RS485/422 LP SOT23-5 |
| Datanopeus: | 20Mbps |
| Email: | [email protected] |