Ostaa ISL33003IRT2Z-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Buffer, Accelerator |
| Toimittaja Device Package: | 8-TDFN (3x3) |
| Signaalin ilmastointi: | - |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-WDFN Exposed Pad |
| ulostulo: | 2-Wire Bus |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ISL33003IRT2Z-T |
| panos: | 2-Wire Bus |
| Laajennettu kuvaus: | Buffer, Accelerator 2 Channel 8-TDFN (3x3) |
| Kuvaus: | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8TDFN |
| Viiveaika: | - |
| Datanopeus (maksimi): | - |
| Nykyinen - Supply: | 4mA |
| Kapasitanssi - Input: | 10pF |
| Sovellukset: | I²C - Hotswap |
| Email: | [email protected] |