Ostaa ISL3331IRZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Transceiver |
| Toimittaja Device Package: | 40-QFN (6x6) |
| Sarja: | - |
| Vastaanottimen hystereesi: | 35mV |
| protokolla: | RS232, RS422, RS485 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet: | 2/2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ISL3331IRZ |
| Laajennettu kuvaus: | 2/2 Transceiver Full RS232, RS422, RS485 40-QFN (6x6) |
| duplex: | Full |
| Kuvaus: | IC TXRX 3.3V RS232/485 40-QFN |
| Datanopeus: | 20Mbps |
| Email: | [email protected] |