Ostaa ISL55004IB-T7 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 30 V, ±2.25 V ~ 15 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 1.2mV |
| Toimittaja Device Package: | 14-SOIC |
| Muutosnopeus: | 300 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | - |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | ISL55004IB-T7 |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 70MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Voltage Feedback Amplifier 4 Circuit 14-SOIC |
| Kuvaus: | IC OPAMP VFB 70MHZ 14SOIC |
| Nykyinen - Supply: | 8.5mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 140mA |
| Nykyinen - Input Bias: | 600nA |
| vahvistin Tyyppi: | Voltage Feedback |
| 3dB kaistanleveys: | 200MHz |
| Email: | [email protected] |