Ostaa ISL6140CBZ-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 10 V ~ 80 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Hot Swap Controller |
| Toimittaja Device Package: | 8-SOIC |
| Sarja: | - |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet: | Circuit Breaker, Fault Timeout, OVP, UVLO |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Kanavien lukumäärä: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ISL6140CBZ-T |
| Sisäinen kytkin (s): | No |
| ominaisuudet: | Latched Fault |
| Feature Pins: | DRAIN, /PWRGD, OV, UV |
| Laajennettu kuvaus: | Hot Swap Controller 1 Channel -48V, VoIP 8-SOIC |
| Kuvaus: | IC CTRLR HOT PLUG NEG VOLT 8SOIC |
| Nykyinen - Supply: | 900µA |
| Nykyinen - Output (Max): | - |
| Sovellukset: | -48V, VoIP |
| Email: | [email protected] |