Ostaa ISL6208CRZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 8-QFN (3x3) |
| Sarja: | - |
| Rise / Fall Time (tyyppinen): | 8ns, 8ns |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-VQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -10°C ~ 125°C (TJ) |
| input Frequency: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 5 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ISL6208CRZ |
| Logiikkajännite - VIL, VIH: | 0.5V, 2V |
| Syötetyyppi: | Non-Inverting |
| Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap): | 33V |
| Porttityyppi: | N-Channel MOSFET |
| Laajennettu kuvaus: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-QFN (3x3) |
| Driven Configuration: | Half-Bridge |
| Kuvaus: | IC MOSFET DRVR SYNC BUCK 8-QFN |
| Nykyinen - Peak Output (Source, Sink): | 2A, 2A |
| Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max): | Synchronous |
| Email: | [email protected] |