Ostaa ISL6328ACRZ-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 0.0125 V ~ 1.55 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 5 V ~ 12 V |
| Toimittaja Device Package: | 48-QFN (6x6) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | ISL6328ACRZ-T |
| Laajennettu kuvaus: | - Controller, AMD SVI Voltage Regulator IC 2 Output 48-QFN (6x6) |
| Kuvaus: | IC CTRLR PWM SYNC BUCK DL 48QFN |
| Sovellukset: | Controller, AMD SVI |
| Email: | [email protected] |