Ostaa ISL6421AERZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 13 V ~ 18 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 8 V ~ 14 V |
| Toimittaja Device Package: | 32-QFN (5x5) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ISL6421AERZ |
| Laajennettu kuvaus: | - Converter, Satellite Set-Top Box Designs Voltage Regulator IC 1 Output 32-QFN (5x5) |
| Kuvaus: | IC CTRLR VOLT REG SGL I2C 32QFN |
| Sovellukset: | Converter, Satellite Set-Top Box Designs |
| Email: | [email protected] |