Ostaa ISL6443AIVZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 5.6 V ~ 24 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 28-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | ISL6443AIVZ |
| Laajennettu kuvaus: | Power Supplies PMIC 28-TSSOP |
| Kuvaus: | IC CTRLR SGL/STP DWN PWM 28TSSOP |
| Nykyinen - Supply: | 2mA |
| Sovellukset: | Power Supplies |
| Email: | [email protected] |