Ostaa ISL6556ACR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 0.84 V ~ 1.6 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 3 V ~ 12 V |
| Toimittaja Device Package: | 32-QFN (5x5) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ISL6556ACR |
| Laajennettu kuvaus: | - Controller, Intel VR10X Voltage Regulator IC 4 Output 32-QFN (5x5) |
| Kuvaus: | IC CTRLR MULTIPHASE VRM10 32-QFN |
| Sovellukset: | Controller, Intel VR10X |
| Email: | [email protected] |