Ostaa ISL8102CRZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd): | 4.75 V ~ 12.6 V |
|---|---|
| topologia: | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | Yes |
| Toimittaja Device Package: | 32-QFN (5x5) |
| Sarja: | - |
| Sarjaliitännät: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | Transistor Driver |
| Lähtövaiheet: | 2 |
| Output Configuration: | Positive |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | ISL8102CRZ |
| toiminto: | Step-Down |
| Taajuus - Switching: | Up to 1.5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 32-QFN (5x5) |
| Täyttökierros (maksimi): | 66.6% |
| Kuvaus: | IC REG CTRLR BUCK 32QFN |
| Ohjaustoiminnot: | Enable, Frequency Control, Phase Control, Power Good |
| Clock Sync: | No |
| Email: | [email protected] |