Ostaa ISL9520HRTZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö (maksimi): | 22V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 28-TQFN (4x4) |
| Sarja: | - |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -10°C ~ 100°C (TA) |
| Solujen määrä: | 2 ~ 4 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ISL9520HRTZ |
| liitäntä: | I²C |
| Vianmääritys: | Short Circuit |
| Laajennettu kuvaus: | Charger IC Lithium-Ion 28-TQFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC CHARGE MGMT LI-ION/POL 28TQFN |
| Nykyinen - Lataaminen: | Constant, Pulsed |
| Latausvirta - Max: | 8A |
| Akun jännite: | - |
| akku kemia: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |