Ostaa ISL95810WIU8Z BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Lämpötilan kerroin (Typ): | ±45 ppm/°C |
| kynttilä: | Linear |
| Toimittaja Device Package: | 8-MSOP |
| Sarja: | XDCP™ |
| Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi): | 70 |
| Resistance (ohmia): | 10k |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Niiden määrä: | 256 |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| muistin tyyppi: | Non-Volatile |
| Valmistajan toimitusaika: | 17 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ISL95810WIU8Z |
| liitäntä: | I²C |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 8-MSOP |
| Kuvaus: | IC POT DGTL 10K OHM 8-MSOP |
| kokoonpano: | Potentiometer |
| Email: | [email protected] |