Ostaa ISL95831HRTZ-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 0.25 V ~ 1.52 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 4.5 V ~ 25 V |
| Toimittaja Device Package: | 48-TQFN (6x6) |
| Sarja: | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Muut nimet: | ISL95831HRTZ-T-ND |
| Käyttölämpötila: | -10°C ~ 100°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ISL95831HRTZ-T |
| Laajennettu kuvaus: | Robust Ripple Regulator™ (R3) Converter, Intel IMVP-7, VR12™ Voltage Regulator IC 2 Output 48-TQFN (6x6) |
| Kuvaus: | IC CONVERTER IMVP7 VR12 48TQFN |
| Sovellukset: | Converter, Intel IMVP-7, VR12™ |
| Email: | [email protected] |