Ostaa ISL98665IRTZ-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 0 V ~ 37.5 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 2.2 V ~ 5.5 V |
| Toimittaja Device Package: | 28-QFN (4x5) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | ISL98665IRTZ-T |
| Laajennettu kuvaus: | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 1 Output 28-QFN (4x5) |
| Kuvaus: | IC POWER SUPPLY TFT LCD 28-QFN |
| Sovellukset: | Converter, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |