Ostaa IXDI630YI BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 12.5 V ~ 35 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | TO-263-5 |
| Sarja: | - |
| Rise / Fall Time (tyyppinen): | 11ns, 11ns |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| input Frequency: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | IXDI630YI |
| Logiikkajännite - VIL, VIH: | 0.8V, 3.5V |
| Syötetyyppi: | Inverting |
| Porttityyppi: | IGBT, N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Laajennettu kuvaus: | Low-Side Gate Driver IC Inverting TO-263-5 |
| Driven Configuration: | Low-Side |
| Kuvaus: | IC GATE DRIVER LOW SIDE 5TO263 |
| Nykyinen - Peak Output (Source, Sink): | 30A, 30A |
| Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max): | Single |
| Email: | [email protected] |