Ostaa JAN1N2843B BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Zener (Nom) (Vz): | 150V |
|---|---|
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.5V @ 10A |
| Toleranssi: | ±5% |
| Toimittaja Device Package: | TO-204AD (TO-3) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/114 |
| Virta - Max: | 50W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-204AD |
| Muut nimet: | 1086-15642 1086-15642-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JAN1N2843B |
| Impedanssi (Max) (Zzt): | 75 Ohm |
| Laajennettu kuvaus: | Zener Diode 50W ±5% Through Hole TO-204AD (TO-3) |
| Kuvaus: | DIODE ZENER 150V 50W TO204AD |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 10µA @ 114V |
| Email: | [email protected] |