Ostaa JAN1N3612 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.1V @ 1A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 400V |
| Nopeus: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/228 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | A, Axial |
| Muut nimet: | 1086-1997 1086-1997-MIL Q8501595 |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -65°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JAN1N3612 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 400V 1A Through Hole |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 400V 1A AXIAL |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 100µA @ 300V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 1A |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |