Ostaa JAN1N4491D BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Zener (Nom) (Vz): | 120V |
|---|---|
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1V @ 200mA |
| Toleranssi: | ±1% |
| Toimittaja Device Package: | DO-41 |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/406 |
| Virta - Max: | 1.5W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Muut nimet: | 1086-18075 1086-18075-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JAN1N4491D |
| Impedanssi (Max) (Zzt): | 400 Ohm |
| Laajennettu kuvaus: | Zener Diode 1.5W ±1% Through Hole DO-41 |
| Kuvaus: | DIODE ZENER 120V 1.5W DO41 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 250nA @ 96V |
| Email: | [email protected] |