Ostaa JAN1N4987CUS BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Zener (Nom) (Vz): | 160V |
|---|---|
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.5V @ 1A |
| Toleranssi: | ±2% |
| Toimittaja Device Package: | D-5B |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/356 |
| Virta - Max: | 5W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | SQ-MELF, E |
| Muut nimet: | 1086-18729 1086-18729-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JAN1N4987CUS |
| Impedanssi (Max) (Zzt): | 350 Ohm |
| Laajennettu kuvaus: | Zener Diode 5W ±2% Surface Mount D-5B |
| Kuvaus: | DIODE ZENER 160V 5W D5B |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 2µA @ 121.6V |
| Email: | [email protected] |