Ostaa JAN1N6157 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 32.7V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 59.1V |
| Jännite - erittely (min): | 40.9V |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | C, Axial |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/516 |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 1500W (1.5kW) |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | 1086-19695 1086-19695-MIL |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JAN1N6157 |
| Kuvaus: | TVS DIODE 32.7VWM 59.1VC CPKG |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 25.4A |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | - |
| Kaksisuuntaiset kanavat: | 1 |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |