Ostaa JAN1N6321US BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Zener (Nom) (Vz): | 7.5V |
|---|---|
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.4V @ 1A |
| Toleranssi: | ±5% |
| Toimittaja Device Package: | B, SQ-MELF |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/533 |
| Virta - Max: | 500mW |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | SQ-MELF, B |
| Muut nimet: | 1086-19813 1086-19813-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | JAN1N6321US |
| Impedanssi (Max) (Zzt): | 4 Ohm |
| Laajennettu kuvaus: | Zener Diode 500mW ±5% Surface Mount B, SQ-MELF |
| Kuvaus: | DIODE ZENER 7.5V 500MW B-SQ MELF |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 2µA @ 5V |
| Email: | [email protected] |