Ostaa JAN1N6623 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.55V @ 1A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 800V |
| Toimittaja Device Package: | A-PAK |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/585 |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 30ns |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | A, Axial |
| Muut nimet: | 1086-19964 1086-19964-MIL |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JAN1N6623 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 800V 1A Through Hole A-PAK |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 800V 1A AXIAL |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 500nA @ 800V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 1A |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |