Ostaa JAN1N6845U3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 860mV @ 40A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 45V |
| Toimittaja Device Package: | U3 |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/682 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 3-SMD, No Lead |
| Muut nimet: | 1086-16039 1086-16039-MIL |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JAN1N6845U3 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Schottky 45V 30A Surface Mount U3 |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| Kuvaus: | DIODE SCHOTTKY 45V 30A U3 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 100µA @ 45V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 30A |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 800pF @ 5V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |