Ostaa JAN2N2329U4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Off State: | 400V |
|---|---|
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 800mV |
| Toimittaja Device Package: | U4 |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/276 |
| SCR Tyyppi: | Standard Recovery |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 3-SMD, No Lead |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JAN2N2329U4 |
| Laajennettu kuvaus: | SCR 400V Standard Recovery Surface Mount U4 |
| Kuvaus: | SCR 400V 3SMD |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | - |
| Nykyinen - Off State (Max): | 10µA |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 15A @ 60Hz |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 2mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 200µA |
| Email: | [email protected] |