Ostaa JAN2N3486A BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 60V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.6V @ 50mA, 500mA |
| transistori tyyppi: | PNP |
| Toimittaja Device Package: | TO-46 |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/392 |
| Virta - Max: | 400mW |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-206AB, TO-46-3 Metal Can |
| Muut nimet: | 1086-2347 1086-2347-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 23 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | JAN2N3486A |
| Taajuus - Siirtyminen: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 60V 600mA 400mW Through Hole TO-46 |
| Kuvaus: | TRANS PNP 60V 0.6A |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 100 @ 150mA, 10V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 10µA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 600mA |
| Email: | [email protected] |