Ostaa JANTX1N1186 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.4V @ 110A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 200V |
| Toimittaja Device Package: | DO-5 |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/297 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-203AB, DO-5, Stud |
| Muut nimet: | 1086-15278-MIL |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -65°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi: | Stud Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JANTX1N1186 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 200V 35A Stud Mount DO-5 |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 200V 35A DO5 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 10µA @ 200V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 35A |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |