Ostaa JANTX1N3673A BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.35V @ 38A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 1000V (1kV) |
| Toimittaja Device Package: | DO-203AA (DO-4) |
| Nopeus: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/260 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Muut nimet: | 1086-16809 1086-16809-MIL |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Chassis, Stud Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JANTX1N3673A |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 1000V (1kV) 12A Chassis, Stud Mount DO-203AA (DO-4) |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 1KV 12A DO203AA |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 5µA @ 800V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 12A |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |