Ostaa JANTX1N4960D BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Zener (Nom) (Vz): | 12V |
|---|---|
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.5V @ 1A |
| Toleranssi: | ±1% |
| Toimittaja Device Package: | E, Axial |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/435 |
| Virta - Max: | 5W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | E, Axial |
| Muut nimet: | 1086-18506 1086-18506-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JANTX1N4960D |
| Impedanssi (Max) (Zzt): | 2.5 Ohm |
| Laajennettu kuvaus: | Zener Diode 5W ±1% Through Hole E, Axial |
| Kuvaus: | DIODE ZENER 12V 5W E AXIAL |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 10µA @ 9.1V |
| Email: | [email protected] |