Ostaa JANTX1N5415US BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.5V @ 9A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 50V |
| Toimittaja Device Package: | B, SQ-MELF |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/411 |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 150ns |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | SQ-MELF, B |
| Muut nimet: | JANTX1N5415US-MIL |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -65°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | JANTX1N5415US |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 50V 3A Surface Mount B, SQ-MELF |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 50V 3A B-MELF |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 1µA @ 50V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 3A |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |