Ostaa JANTX2N3772 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 60V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 4V @ 4A, 20A |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | TO-3 |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/518 |
| Virta - Max: | 6W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-204AA, TO-3 |
| Muut nimet: | 1086-15515-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JANTX2N3772 |
| Taajuus - Siirtyminen: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 60V 20A 6W Through Hole TO-3 |
| Kuvaus: | TRANS NPN 60V 20A TO-3 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 15 @ 10A, 4V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 5mA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 20A |
| Email: | [email protected] |