Ostaa JANTX2N5002 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.5V @ 500mA, 5A |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | TO-59 |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/534 |
| Virta - Max: | 2W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-210AA, TO-59-4, Stud |
| Muut nimet: | 1086-20999 1086-20999-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Chassis, Stud Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | JANTX2N5002 |
| Taajuus - Siirtyminen: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 5A 2W Chassis, Stud Mount TO-59 |
| Kuvaus: | TRANS NPN 80V 5A TO59 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 30 @ 2.5A, 5V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 50µA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 5A |