Ostaa JANTXV2N2325 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State (VTM) (Max): | 2.2V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 150V |
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 800mV |
| Toimittaja Device Package: | TO-5 |
| Sarja: | Military, MIL-STD-701 |
| SCR Tyyppi: | Sensitive Gate |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-205AA, TO-5-3 Metal Can |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JANTXV2N2325 |
| Laajennettu kuvaus: | SCR 150V Sensitive Gate Through Hole TO-5 |
| Kuvaus: | SCR 150V TO205AA |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | - |
| Nykyinen - On State (It (AV)) (Max): | 1.6A |
| Nykyinen - Off State (Max): | 10µA |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 15A @ 60Hz |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 2mA |