Ostaa JANTXV2N5153L BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.5V @ 500mA, 5A |
| transistori tyyppi: | PNP |
| Toimittaja Device Package: | TO-5 |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/545 |
| Virta - Max: | 1W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-205AA, TO-5-3 Metal Can |
| Muut nimet: | 1086-21023 1086-21023-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | JANTXV2N5153L |
| Taajuus - Siirtyminen: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 2A 1W Through Hole TO-5 |
| Kuvaus: | TRANS PNP 80V 2A TO5 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 70 @ 2.5A, 5V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 50µA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 2A |