Ostaa JANTXV2N5684 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 5V @ 10A, 50A |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | TO-204AA (TO-3) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/466 |
| Virta - Max: | 300W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-204AA, TO-3 |
| Muut nimet: | JANTXV2N5684-MIL Q10007823 |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JANTXV2N5684 |
| Taajuus - Siirtyminen: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 50A 300W Through Hole TO-204AA (TO-3) |
| Kuvaus: | TRANS NPN 80V 50A TO-204AA |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 30 @ 5A, 2V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 5µA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 50A |
| Email: | [email protected] |