Ostaa JANTXV2N7369 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1V @ 500mA, 5A |
| transistori tyyppi: | PNP |
| Toimittaja Device Package: | TO-254AA |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/621 |
| Virta - Max: | 115W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-254-3, TO-254AA (Straight Leads) |
| Muut nimet: | 1086-16222 1086-16222-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JANTXV2N7369 |
| Taajuus - Siirtyminen: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 10A 115W Through Hole TO-254AA |
| Kuvaus: | TRANS PNP 80V 10A TO254 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 30 @ 3A, 2V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 5mA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 10A |
| Email: | [email protected] |