Ostaa JC1AF-TM-DC24V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 19.2 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 2.4 VDC |
| päättyminen Style: | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| kytkentäjännite: | 250VAC - Max |
| Sarja: | JC |
| Release Time: | 2ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Bulk |
| Muut nimet: | 255-1417 |
| Käyttölämpötila: | -50°C ~ 60°C |
| Toiminta-aika: | 15ms |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Valmistajan osanumero: | JC1AF-TM-DC24V |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Chassis Mount |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V |
| Ota Arvostelu (Current): | 15A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Alloy |
| Yhteydenottolomake: | SPST-NO (1 Form A) |
| Coil Voltage: | 24VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 640 Ohms |
| Coil Virta: | 900 mW |
| Coil Current: | 37.5mA |
| Email: | [email protected] |