Ostaa JLLN700.X BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 125V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 300V |
| Koko / Dimension: | 2.063" Dia x 0.874" L (52.40mm x 22.20mm) |
| Sarja: | POWR-GARD® JLLN |
| Vasteaika: | Fast |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Muut nimet: | JLLN700 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Bolt Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | JLLN700.X |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| ominaisuudet: | - |
| Kuvaus: | FUSE CRTRDGE 700A 300VAC/125VDC |
| Nykyinen arvostelu: | 700A |
| luokka: | T |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 200kA AC, 20kA DC |
| Hyväksynnät: | CE, UL |
| Sovellukset: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |